INFORMACJE OGÓLNE

1. Właścicielem serwisu hairpharma.pl jest spółka Ramstus Sp. z o.o., ul. Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa, NIP: 5252568292, REGON: 146885494 zwana dalej Sprzedającym.
2. Serwis hairpharma.pl realizuje głównie zamówienia hurtowe na terenie Polski, wyjątkowo detaliczne.
3. Działalność ta odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i jest skierowana głównie do firm oraz do użytkowników indywidualnych.
4. Żeby dokonać zakupu należy mieć konto w serwisie. Należy się z nami skontaktować.


PRZYJĘCIE I REALIZACJA ZAMÓWIENIA

1. Warunkiem realizacji zamówienia jest kontakt z nami i uzyskanie konta w serwisie
2. Czas realizacji wynosi od 1 do 30 dni roboczych. W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie czas ten może się wydłużyć. W przypadku braku towaru serwis może odmówić realizacji zamówienia. W przypadku problemów z wysłaniem towaru serwis może odmówić realizacji zamówienia.
3. Podczas odbioru prosimy sprawdzić w obecności kuriera, czy przesyłka: opakowanie i zawartość, jest w stanie nienaruszonym. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono brak, prosimy spisać protokół szkody opisując szczegółowo zidentyfikowane zniszczenia oraz zaznaczyć ten fakt na liście przewozowym. Odpowiedni formularz protokołu szkody jak list przewozowy posiada kurier.


ODSTĄPIENIE OD UMOWY - ZWROT TOWARU

1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2014r. poz. 827.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od daty wydania towaru.
2. Klient otrzymuje zwrot pieniędzy na wskazane przez Klienta konto bankowe.


FORMY DOSTAWY I PŁATNOśCI

1. Zamówione towary dostarczane są zgodnie z wybraną przez Klienta opcją: firmą kurierską.
2. Dostępne są następujące formy płatności: przelew i płatność za pobraniem oraz płatności kartą za pośrednictwem firm rozliczających karty Przelewy24.


KOSZTY WYSYŁKI

1. Koszty wysyłki ponosi klient . Serwis automatycznie wyliczy koszty wysyłki.


Ochrona danych osobowych

1. Dane przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności - Zobacz >>


GWARANCJA I REKLAMACJA

1. W chwili odbioru towaru Kupujący zobowiązany jest sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia jej uszkodzenia Kupujący obowiązany jest zgłosić ten fakt dostawcy i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym.
2. Towary oferowane przez serwis hairpharma.pl objęte są gwarancją producenta.
3. Reklamacje należy zgłosić na adres Ramstus Sp. z o.o., Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa lub telefonicznie 690 949 594
4. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni


POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Niniejszy regulamin jest częścią treści zawieranej przez sklep oraz zamawiającego klienta umowy kupna - sprzedaży. Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z brzmieniem z momentu złożenia przez klienta zamówienia.
2. Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna - sprzedaży między sklepem hairpharma.pl a konsumentami będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. Jeśli jednak nie byłoby to możliwe, lub też byłoby niesatysfakcjonujące dla którejkolwiek ze stron, wszelkie spory będą rozstrzygane przez sąd.

Dane przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności - Zobacz >>

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password